YDS KURSU

7 Nisan tarihinde düzenlenecek YDS için 1 aylık program başlatıyoruz. Genel görüş YDS sınavının daha kolay olacağı yönündedir. Dolayısıyla bu YDS’den istediğiniz puanı almak istiyorsanız, önceki KPDS veya ÜDS sınavlarında motivasyonunuzu kaybettiyseniz, İngilizce çalışmalarınızı ertelemiş ve fakat bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, var olan yöntemlerle başarılı olamadığınızı anlayıp alternatif bir program arayışı içerisindeyseniz, halihazırda bir hazırlık programına dahilseniz ve istediğiniz puanı garantilemek istiyorsanız, İngilizce seviyeniz ne olursa olsun taktiksel bir sınav hazırlığından geçmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Derslerde anlama bakmadan soruları çözme yolları, sınavda çıkacak kelimeler ve kelime öğrenme yöntemleri, şık eleme teknikleri, soru tipine göre taktikler, sınav süresini doğru kullanma stratejileri, gramer formülleri gibi konular işlenecektir.

Kursumuz mart ayında başlayacak ve sadece 5 kişilik özel bir grup olacaktır. Yerinizi şimdiden ayırtın. Derslerin yapılacağı yer, saatleri veya ücreti ile ilgili ayrıntılı bilgi için :

ÖZGÜR KARTAL

0539 493 5323

ozgur.kartal@gmail.com

 Sizlerden gelen talep ve önerilere karşılık verebilmek adına yeni konu anlatımları, sınav teknikleri ve güncel bilgileri bir arada bulabileceğiniz yeni bir YDS sitesi hazırlamaktayım. Güncel bilgilere ulaşmak için aşağıdaki “YDS Ders Notları” linkine tıklamanız yeterli…

YDS DERS NOTLARI

Reklamlar
Önceki Yazı
Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: